Dioptrické brýle

DIOPTRICKÉ BRÝLE

Brýlové obruby

V prodejnách Optik Frič máte možnost výběru z více než 2000 brýlových obrub oblíbených značek: Addidas, Anna Hickmann, Betty Barclay, Calvin Klein, Coco Song, Comma,  Davidoff, Diesel, Dolce & Gabbana, Emporio Armani, Ray Ban,  BlackFin, , Bulget, Jaguar,  Mexx, Replay, Miss Sixty, Tom Tailor, Rudy Project, Polaroid, Versace a další…

Obruby nabízíme v cenových relacích od 150 Kč do cca 10.000 Kč, cenu určuje zejm. materiál, značka a aktuálnost vybraného modelu.

Brýlové čočky („skla“)

V naší nabídce naleznete brýlové čočky jak standardní, cenově široce dostupné, tak značkové, splňující nejnáročnější kritéria na kvalitu zobrazení a povrchů.

Z elitních značkových skel lze doporučit zejména značky Essilor, Zeiss, Nikon apod.

Při zhotovení dioptrických brýlí je hlavní pozornost soustředěna na maximální individualizaci brýlových čoček každého zákazníka tak, aby byly tzv. „šité na míru“, přesně pro Vaše oči a zvolenou brýlovou obrubu. Pouze tímto přístupem lze dosáhnout nejlepších výsledků korekce optické vady zraku.

Speciality

V prodejnách Optik Frič jsme připaveni uspokojit i ty nejnáročnější požadavky našich zákazníků. Takovými specialitami mohou být:

– Dioptrické brýle s vysoce prohnutým tvarem – v takovém případě je zapotřebí zhotovit individuálně přepočítaná skla (i multifokální) pro nezkreslené zobrazení
– Brýlová skla speciálně vyvinutá pro řidiče vozidel značky DriveWear (více na www.drivewearlens.com)
– Dioptrie do slunečních brýlí jakéhokoliv prohnutí, tvaru a velikosti, bez zkreslení (NOVINKA!)
– Sportovní a módní dioptrické brýle (vč. zabarvení, antireflexní či zrcadlové vrstvy)
– Střelecké dioptrické brýle (vč. zabarvení, antireflexní či zrcadlové vrstvy)
– Plavecké dioptrické brýle
– Potápěčské dioptrické brýle

Jak brýlové obruby, tak brýlová skla u nás mohou být i plně hrazeny zdravotní pojišťovnou, takže zákazník získá kompletní dioptrické brýle bez doplatku. O smluvních zdravotních pojišťovnách a uplatňování předpisů očního lékaře se více dočtete v sekci SLUŽBY.

UPOZORNĚNÍ

Pokud mají Vaše brýle správně plnit svoji funkci, je nutné, aby byl optický střed brýlové čočky přesně umístěný před zornicí oka. Z tohoto důvodu nedoporučujeme nákup již hotových brýlí ( zejména pak ne těch s lisovanými plexisklovými čočkami). Kromě vad zobrazení mohou takové brýle nutit uživatele k šilhání. Při nákupu nesprávné dioptrie může dojít k poškození zaostřovací schopnosti Vašich vlastních očních čoček (více v sekce OČNÍ VADY / Akomodace).