Dioptrické brýle

brýlové obruby

V prodejnách Optik Frič máte možnost výběru z více než 2000 brýlových obrub oblíbených značek: Addidas, Anna Hickmann, Betty Barclay, Calvin Klein, Coco Song, Comma, Davidoff, Diesel, Dolce & Gabbana, Emporio Armani, BlackFin, Bulget, Jaguar, Mexx, Ray-Ban, Replay, Oakley, Miss Sixty, Tom Tailor, Rudy Project, Polaroid, Versace a další…

Obruby nabízíme v cenových relacích od 150 Kč do cca 10.000 Kč, cenu určuje zejm. materiál, značka a aktuálnost vybraného modelu.

brýlové čočky

V naší nabídce naleznete brýlové čočky jak standardní, cenově široce dostupné, tak značkové, splňující nejnáročnější kritéria na kvalitu zobrazení a povrchů.

Při zhotovení dioptrických brýlí je hlavní pozornost soustředěna na maximální individualizaci brýlových čoček každého zákazníka tak, aby byly tzv. „šité na míru“, přesně pro Vaše oči a zvolenou brýlovou obrubu. Pouze tímto přístupem lze dosáhnout nejlepších výsledků korekce optické vady zraku.

Více o brýlových čočkách

speciality

V prodejnách Optik Frič jsme připaveni uspokojit i ty nejnáročnější požadavky našich zákazníků. Takovými specialitami mohou být:

– Dioptrické brýle s vysoce prohnutým tvarem – v takovém případě je zapotřebí zhotovit individuálně přepočítaná skla (i multifokální) pro nezkreslené zobrazení
– Brýlová skla speciálně vyvinutá pro řidiče vozidel značky DriveWear (více na www.drivewearlens.com)
– Dioptrie do slunečních brýlí jakéhokoliv prohnutí, tvaru a velikosti, bez zkreslení (NOVINKA!)
– Sportovní a módní dioptrické brýle (vč. zabarvení, antireflexní či zrcadlové vrstvy)
– Střelecké dioptrické brýle (vč. zabarvení, antireflexní či zrcadlové vrstvy)
– Plavecké dioptrické brýle
– Potápěčské dioptrické brýle

Jak brýlové obruby, tak brýlová skla u nás mohou být i plně hrazeny zdravotní pojišťovnou, takže zákazník získá kompletní dioptrické brýle bez doplatku. O smluvních zdravotních pojišťovnách a uplatňování předpisů očního lékaře se více dočtete v sekci SLUŽBY.

upozornění

Pokud mají Vaše brýle správně plnit svoji funkci, je nutné, aby byl optický střed brýlové čočky přesně umístěný před zornicí oka. Z tohoto důvodu nedoporučujeme nákup již hotových brýlí ( zejména pak ne těch s lisovanými plexisklovými čočkami). Kromě vad zobrazení mohou takové brýle nutit uživatele k šilhání. Při nákupu nesprávné dioptrie může dojít k poškození zaostřovací schopnosti Vašich vlastních očních čoček.

Potřebujete poradit s výběrem brýlí nebo přeměřit zrak?