Služby

zhotovení brýlí, aplikace kontaktních čoček, odborné měření zraku, servis

Na pobočkách Moravské Budějovice a Znojmo Vám naši optometristé rádi provedou přesnou diagnostiku Vašeho zraku a poradí Vám ohledně korekce oční vady. Také Vás rádi zaškolíme do správného nošení kontaktních čoček a budeme průběžně monitorovat Vaše oči během nošení čoček. Nově Vám na znojemské pobočce dokážeme také velmi přesně změřit nitrooční tlak a tloušťku rohovky (tonometrie).

Měření zraku

Objektivní a subjektivní refrakce spočívá v diagnostikování aktuálních dioptrií potřebných pro vhodnou korekci Vaší oční vady.

Pokud nechcete čekat na termín u očního lékaře nebo si nejste jisti stávajícími dioptriemi, můžete využít této odborné služby ve všech pobočkách Optiky Frič.

Test je proveden na počítačovém autorefraktometru, dále pomocí zkušební sady skel a projekčního optotypu dojde k přesnému dokorigování.

Za vyšetření zraku je a za zjištěné hodnoty neseme plnou odpovědnost. Pokud by došlo k situaci, kdy s novými brýlemi, zhotovenými na základě námi provedeného měření neuvidíte,  zdarma provedeme výměnu skel za nově zjištěné dioptrie.

Na pobočce ve Znojmě Vám můžeme navíc změřit i nitrooční tlak a tloušťku rohovky pomocí moderního bezkontaktního tonometru s pachymetrií.

Další služby

čištění brýlí ultrazvukem

Čištění dioptrických i slunečních brýlí v ultrazvukové čističce je vhodné zejména pro kovové obruby, kde se díky chvění molekul vody s příměsí abrasiv a odmašťovadla odstraní špína, která je jinak nepřístupná. Možné je vyčistit nejen brýle, ale také šperky. Cena čištění je 30 Kč za 30 minutovou proceduru.

opravy a servis brýlí

V případě poškození brýlí není vždy nutné se s brýlemi nadobro rozloučit. V řadě případů jsou běžná poškození opravitelná, zejména sletováním kovové obruby, výměnou šroubků, fixací závitů, výměnou vadných součástí brýlí, lepením apod. Na brýle zakoupené v provozovnách Optik Frič dostavá zákazník klasickou spotřebitelskou záruku 2 let a servis zdarma po celou běžnou dobu životnosti brýlí.

Potřebujete poradit s výběrem brýlí nebo přeměřit zrak?